Alişan Ölümden Döndüğü Kazayı Anlatırken Gözleri Doldu!


415
415 Beğeni

Alişan ve ailesi Manisa’da iken yolda da hiçbir engel olmadığı halde birden takla attılar ve kaza yaptılar. Kaza sonrası Range Rover Discovery araçlarının askslarının kırıldığı ve bu yüzden de kazanın meydana geldiği ortaya çıktı. Alişan hastane çıkışı olanları anlatırken oğlunun hayatını bakıcısının kurtardığını söyledi ve bu sırada gözlerinin dolmasına engel olamadı.

Alişan ve ailesi Manisa yolunda trafik kazası geçirdi. Ardından hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılan arabadakiler ve Alişan hastane çıkışında: “Arabanın haline baktım o arabadan sağ çıkmamız Allah’ın bir takdiri” dedi ve ardından da ekledi: “Burak’ın hayatını Marianne kurtardı. Çünkü Burak’ın üstüne kapaklandı. O bizim canımız”

Manisa’da trafik kazası geçirmelerinin ardından bir özel hastaneye vakit geçirilmeden kaldırılan Alişan, eşi Buse Varol, oğulları Burak ve bakıcısının durumlarının iyi olduğu belirtildi. Hastaneden taburcu olan kazazedeler hastane çıkışında konuştu. Alişan’ın bazı açıklamalar yaparken gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı. Fakat herkesin sağlığının iyi görünmesi de sevindirici olan haberdi.

“O ARABADAN SAĞ ÇIKMAMIZ ALLAH’IN BİR TAKDİRİ”

Hastaneden çıkarken gazetecilere ve muhabirlere: “Ben hayatımda ilk kez kaza yaptım. En kötüsü tabi çocuğum ve eşim arabadaydı. Arabada can taşıyoruz. Niye oldu. Niye kaza yaptık onu bile anlamadım. Dümdüz yolda bir anda dumanlar geldi, lastik fırladı bir şeyler oldu. Sağa sola bariyerlere çarpmaya başladık. Ondan sonra da takla attık. Tek düşündüğüm takla atarken hiçbirimize bir şey olmamasıydı. Sonra araba ters düştü. O sırada Buse’ye baktım. Durumu iyiydi hemen 155’i aradı. Ben de tekmeyle camı kırıp kapıyı açtım. Burak’la Marianne’i aldım. Onlarda ve Buse’de bir şey olmadığını görünce dedim ki ‘Çok şükür’. Sonra arabadan çıktık. Arabanın haline baktım o arabadan sağ çıkmamız Allah’ın bir takdiri” şeklinde açıklamada bulundu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

415
415 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
dede

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı