24 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları(Çarşamba Günün nasıl geçecek)


426
426 Beğeni

Sevgili Tamsayfa takipçileri, 24 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Son zamanlardaki ruh hali değişimlerin, iş hayatını olumsuz etkilemekte. Kendini bir an önce toparlamalı ve hayatına odaklanmalısın. Partnerinle arandaki sorunları ertelemeye devam ettikçe, büyüyerek artacak. Akşam vakitlerinde ailenden telefon alabilirsin ve onların yardımına koşabilirsin.

Sevgili Boğa Burcu: Bugün senin günün. İş ve arkadaş ortamında kendini çok sosyal hissedeceksin. Bol bol insanlarla iletişim kuracağın bir gün olacak. Bu kadar sosyalliğinin dışında işindeki sorumluluklarını da aksatmaman gerekiyor. Bu sıralar gece yemelerine de bir son vermen gerekiyor.

Sevgili İkizler Burcu :Ufkunu geniş tutmalı ve kalıplaşmış düşüncelerini yıkmalısın. Yenilikler ve değişim gözünü korkutmamalı, senin gibi ilkeleri olan bir kişi için bunları yapabilmek ilk başlarda biraz zor olabilir. Fakat sen ne istesen bunu başarabiliyorsun. Bu sıralar aile büyükleri ile sık iletişimde olabilirsin.

Sevgili Yengeç Burcu: Bugün anlam veremediğin bir şekilde sinirlerin gerilebilir. Kendini her şeye çatacak yer arayan bir ruh halinde bulabilirsin. İş ve özel yaşamında duygusal geçişlerini dengelemelisin. Aksi takdirde sıkıntı yaşayabilirsin. Bu sıralar beslenme düzenini de yerine oturtman gerekebilir.

Sevgili Aslan Burcu: Bugün duygusal olarak güçlü bir günündesin. Sezgilerin olağanüstü kuvvetli. Bu öğlen vakitlerinde kişisel kararlar alabilir ve uygulamaya başlayabilirsin. Hayatında alacağın bu radikal kararlar senin ve partnerinin geleceği açısından oldukça önemli olacaktır. Bu sıralar sinirlerine hakim olmalısın.

Sevgili Başak Burcu: Duygularını açık bir şekilde ifade etmelisin ve işin ile ilgili sıkıntılarını aile ya da sevgilinle paylaşmalısın. Geçmişte yaşadığın sorunların ruhunda iz bırakan yanlarından kurtulmalı ve hayatına devam etmelisin. Bu sıralar partnerinle ciddi konuları konuşmaya başlayabilirsiniz.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

426
426 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
dede

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı